مارکی | خرید هوشمند از ترکیه

درباره ما

مارکی متشکل از تیم مجرب در ایران و ترکیه با سابقه فعالیت موفق بیش از ۳ سال می‌باشد که در زمینه ارائه خدمات خرید و ثبت سفارش آنلاین از سایت های کشور ترکیه هم اکنون با ایجاد محیط و بستری امن و پیشرفته در دسترس شما عزیزان می‌باشد.

شما در سایت مارکی به آدرس ( Markey.ir ) از بدو ورود قادر خواهید بود تا محصول مورد نشر خود را سفارش داده و ثبت نام نمایید و سپس با محیط پنل کاربری مدرن و کاربردی که در اختیار شما گذاشته می شود، تمامی مراحل ثبت سفارش، پیگیری وضعیت ها، پرداخت ها و تمامی پرسش و پاسخ های مرتبط با سفارشات از طریق این پنل به سادگی قابل انجام و مشاهده میباشد.

مارکی کارگزار و واسط خرید مطمئن و حرفه‌ای شما برای خرید اقلام سفارشی از فروشگاه های کشور ترکیه است.

خرید لباس از ترکیه

اگر محصولی را جستجو می کنید که در بازار داخلی آن را نمی‌یابید، اگر می‌خواهید بی واسطه از کمپانی‌های اصلی خرید کنید، دیگر نگران خرید و تبدیل ریال به ارز خارجی، ارسال کالا به ایران و ترخیص آن از گمرک نباشید. لینک محصول درخواستی خود در اینترنت را به مارکی بدهید و در مدت معین سفارش خود را در آدرستان دریافت کنید.

راهنمای خرید

برای آموزش کامل خرید به صفحه راهنمای خرید مراجعه نمایید

سفارش را تحویل بگیرید

۴. سفارش را تحویل بگیرید

محصولات درخواستی شما خریداری شده و پس از دریافت در دفتر ترکیه، به ایران ارسال می شود و در نهایت به آدرس پستی شما وارد نمودید، ارسال می گردد.

هزینه سفارش را پرداخت کنید

۳. هزینه سفارش را پرداخت کنید

پس از بررسی و تأیید موجود بودن کالا و قیمت محصولات سبد خرید شما می توانید با زدن دکمه در انتظار پرداخت نسبت به پرداخت هزینه سفارش خود اقدام کنید.

سفارش خود را ثبت کنید

۲. سفارش خود را ثبت کنید

پس از تکمیل سبد سفارش خود، روی دکمه ثبت محصولات کلیک کنید و پس از طی کردن مراحل ورود به ناحیه کاربری و آدرس گیری دکمه ثبت نهایی را کلیک نمایید.

لینک محصول لباس و اکسسوری خود را بیابید

۱. لینک محصول را پیدا کنید

لینک محصول مورد نظر خود در سایت‌هایی که در ترکیه امکان تحویل دارند را انتخاب کنید. با کلیک روی دکمه افزودن محصول می توانید تمامی محصولات را وارد سبد خود نمایید.

چرا آنلاین خرید کنیم ؟

تنوع

تنوع محصولاتی که می توانید انتخاب کنید بینهایت میشود. شما به راحتی می توانید از تمامی سایت های فروش آنلاین کشور ترکیه که محصولات خود را به لیر قیمت گذاری کرده اند، ثبت سفارش انجام دهید.

عدم پرداخت های اضافه

در خرید از فروشگاه ها (بویژه در ایران) بخش عمده ای از قیمت پرداختی شما، هزینه ی اجاره مغازه، هزینه های نگهداری، انبارداری، نیروی انسانی و… است در حالی که در فروش آنلاین تمامی این هزینه ها حذف خواهد شد و شما صرفا هزینه ی خرید کالا به اضافه ی سود تعریف شده طبق فرمول مشخص و شفافی را به فروشنده پرداخت خواهید کرد.

مسأله ی حراج

هر لحظه در تمام دنیا حراج های آنلاین مختلفی به دلایل مختلفی از جمله پایان فصل، مناسبت های خاص، گسترش بازار و… در حال برگزاری است. این حراج ها در بیش از %80 مواقع فقط آنلاین هستند و در فروشگاه برند برقرار نیستند؛ که حتی اگر در فروشگاه ها هم بودند، شما در هر لحظه نمیتوانید به تمامی این حراج ها دسترسی پیدا کنید.

اصالت کالا

تا حالا چند بار شده به اورجینال بودن کالایی که خریدید شک کنید؟

هیچ فروشگاهی به شما فاکتور خرید اصلی خود را نشان نخواهد داد مگر اینکه نمایندگی رسمی باشد (توجه کنید تابلوی بزرگ سردر ورودی فروشگاه به معنی نمایندگی رسمی بودن نیست!).

یک فروشگاه آنلاین معتبر فاکتور خرید اورجینال همراه با شماره پیگیری و تمام جزییات سفارش شما از نمایندگی اصلی را برای شما ارسال میکند.

صرفه جویی در وقت و انرژی

بدون شرح !

عادات خرید خود را اصلاح کنیم ♡

درباره ما
سرویس پیامک

سرویس پیامک

اطلاع رسانی پیامکی تمامی رخدادهای سفارش به کاربران

پشتیبانی منظم

پشتیبانی منظم

پشتیبانی منظم اپراتورهای مارکی پس از خرید و سفارشات

پیگیری لحظه ای

پیگیری لحظه ای

پیگیری سفارشات و خرید در هر لحظه از ساعات شبانه روز

ارسال سریع و مطمعن

ارسال سریع و مطمعن

فراهم آوری ارسال فوری سفارشات ارزنده کاربران بصورت ایمن

پشتیبانی از ۳۶۰ وبسایت

پشتیبانی از ۳۶۰ وبسایت

پشتیبانی بیش از ۳۶۰ وبسایت فروشگاهی کشور ترکیه

سیستم هوشمند خرید

سیستم هوشمند خرید

سیستم هوشمند و منحصربفرد دریافت اتوماتیک اطلاعات محصول