لیست برندها

YARGICI

یارگیچی
هاتیک ترکیه
GIZIA
یارگیچی
زینت
Vakko
YARGICI

یارگیچی

انواع محصولات: پوشاک، کیف و کفش، اکسسوری، جواهرات، لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم خانگی

اصالت: کشور ترکیه

داستان برند

یارگیچی (YARGICI) یک برند ترکیه ای تولید لباس زنانه و مردانه است که از سال 1978 توسط امیر یارگیجى و برادرش فعالیت خود را در محله عثمان بى استانبول آغاز کرد.

این برند ترکیه ای در طى سال ها تمرکز خود را در طراحى لباس هاى مردانه داشت و مورد استقبال قرار گرفت به طوری که حتى خانم ها پیراهن هاى مردانه یارگیچی را براى خود سفارش مى دادند. و این باعث شد که از سال ١٩٨٨توجه ویژه ای به تولید پوشاک بانوان کند. مدتها بعد به دلیل طرفداران زیاد خود بین بانوان، این برند روى لباس بانوان تمرکز کرد و در سال ٢٠٠١ لوازم آرایشى و بهداشتى خود را با نام WaterWorks به مجموعه خود اضافه کرد و از همان زمان یک سبک زندگی را به طرفداران خود معرفی کرد.

این برند طی فعالیتش تا به امروز توجه بسیار زیادی به تولید و صادرات لباس های مورد نیاز خانم های امروزی کرده است و توجه خود را در طراحی هایش به خاص و منحصر به فرد نشان دادن سبک پوشش مشتریانش قرار داده است.

در سال ٢٠٠٢ لوازم خانگى هم به مجموعه افزوده شد. و به یک برند لوازم خانگی خاص تبدیل شد. که در تمام زندگى مردم حضور داشت. از لوازم خانگى تا پوشاک برند یارگیجى همه را کنار هم داشته. از لوازم خانگى خاص، پوشاک ساحلى، پوشاک کژوال، لباس مهمانى، کیف و کفش، جواهرات و کلاه و عینک ،در این برند موجود است.

طراحی خاص برند یارگیچی

چیزى که این برند را جذاب کرده است، استفاده از حصیر در طراحى بعضى از کیف ها، کفش ها و لوازم خانگى و مبلمان که جذابیتش را بیشتر کرده است. برند کژوال یارگیجى در بیشتر شهرهاى ترکیه و در کشورهاى آلمان و عربستان نیز نمایندگى دارد. معروف ترین آن ها در خیابان بغداد، نیشانتاشى، مراکز خرید ترکیه مانند آک مرکزى، جواهر، کانیون، مارمارا، ایستنیه، زورلو سنتر و بى اوغلو و کادیکوى واقع هستند. و نیز چندین شعبه دیگر در سطح شهر دارد.

یارگیچی با تاکید بر راحتی، ظرافت و سادگی در طراحی های خود، امروزه از مشتریان وفاداری برخوردار است که محصولات این برند را استفاده می کنند. یارگیچی دو بار در سال مجموعه طرح های جدید خود را معرفی می کند. تیم طراحی یارگیچی با سفرهای مداوم قاره ای خود از سبک های بین المللی الهام می گیرند و در طراحی های خود به کار می برند.