ترند و استایل

ارتباط میان استایل و شخصیت

ارتباط میان استایل و شخصیت

ارتباط میان استایل و شخصیت

ارتباط میان استایل و شخصیت از مباحث کمی پیچیده است. انتخاب یک استایل خاص نشان از شخصیت متفاوت افراد دارد. بر روی فرش قرمز زمانی که اشخاص با استایل غیر از آنچه معمول است حاضر می‌شوند نگاه‌های زیادی را به سمت خود جلب می‌کنند. گاهی تا مدت‌ها فکر مهمانان و بینندگان در پی پیدا کردن علت تفاوت استایل است. ریشه‌ی این تفاوت به ارتباط میان استایل و شخصیت ربط دارد. برای این‌که موضوع را بهتر باز کنیم به سراغ چند نفر که استایل خاص و متفاوتی دارند رفته‌ایم و آن‌ها را بررسی کرده‌ایم.

می‌خواهیم در این مقاله ارتباط میان استایل و شخصیت این افراد را برای شما بگوییم تا با کدهایی که به شما می‌دهیم در آینده با دیدن تفاوت‌ها به راحتی بتوانید آن‌ها را تحلیل کنید. در واقع به نوعی می‌خواهیم روانشناسی استایل داشته باشیم. امروز هم همراه کمد با تلفیق فشن و روانشناسی باشید.

استایل و شخصیت

ارتباط میان استایل و شخصیت؛ جانی دپ

جانی دپ Johnny depp از جمله کسانی است که استایل و شخصیت خاص او همیشه چشمگیر بوده است. او در سال 2016 توأماً بهترین و بدترین استایل شد. در مصاحبه‌ای که با او انجام شد از این موضوع خبر داشت و مایه‌ی مباهاتش بود. برای خیلی از ما مدل‌هایی که او استفاده می‌کند کمی عجیب و در عین حال پیچیده است. برای این‌که به علت انتخاب او پی ببریم اول باید او را تحلیل استایل کنیم.

جانی دپ بیشتر اوقات از استایل بوهو استفاده می‌کند. اما این دلیل نمی‌شود که کت شلوار را فراموش کند. اکسسوری‌هایی که او استفاده می‌کند شامل کلاه، عینک، روسری‌هایی به عنوان شال و سربند، گردنبند، انگشتر، گوشواره و … است. پس می‌بینیم که او در انتخاب استایل خاص از هیچ آیتمی به راحتی نمی‌گذرد. اما دلایل این تفاوت استایل چه می‌تواند باشد؟

تفاوت استایل جانی دپ از کجا آغاز شد؟

جانی دپ تا به حال نقش‌های بسیار متفاوتی را بازی کرده است و یکی از دلایل انتخاب استایل متفاوت او همان نقش‌های متفاوتش می‌باشد. اولین باری که جانی دپ به عنوان بازیگر دیده شد در آغاز جوانی بود. او تنها 21 سال داشت که به شهرت رسید. در اولین سریالی که بازی کرد استایل او کت‌ و یا شلوار جین به همراه اکسسوری‌هایی مانند گردنبند و دستبند و حتی روسری‌هایی که به سر می‌بست بود. استایل او در سریال بسیار مورد توجه واقع شد. همین موضوع پایه‌ریزی اولیه برای انتخاب استایل متفاوت او در سال‌های بعدی است.

نقش تأثیرگذار بعدی جانی دپ در ادوارد دست قیچی بود. او در این فیلم بسیار خوش درخشید. مردی با دستانی به شکل قیچی که بدون قصد به اطرافیانش آسیب می‌رساند. لب‌های کبود او در آن فیلم صورتش را از همیشه لاغرتر نشان می‌داد، گریمی که در فرش قرمزهای بعدی بر روی استایلش اثر گذاشت.

جانی-دپ-ادوارد-دست-قیچی

جانی دپ – ادوارد دست قیچی

کت شلوار با استایل خاص در سبک جانی دپ

او را در نقش‌هایی با کت شلوار هم زیاد دیده‌ایم؛ مثل فیلم کارخانه‌ی شکلات و آلیس در سرزمین عجایب، اما باز هم استایلش مانند نقش او متفاوت بود. کت شلوارهایی که به تن می‌کند همیشه یا رنگ متفاوت دارند و یا از لایه‌های مختلفی تشکیل شده‌اند. او به خوبی می‌داند چکار کند تا همیشه به یاد بماند. اگر از پاپیون برای استایلش بهره ببرد آن را باز می‌گذارد.

در ادامه مقاله ارتباط میان استایل و شخصیت خواهید خواند:

مطمئناً کمتر کسی حاضر به چنین ریسکی با یک استایل رسمی است اما استایل جانی دپ با دیگران متفاوت است. ارتباط میان استایل و شخصیت او در واقع سبک متفاوت تفکرش را می‌رساند. او از زاویه‌ای دیگر دنیا را می‌بیند، به همین دلیل است که نقش‌هایش این‌قدر پرحاشیه و متفاوت است. استایل متفاوتی که او استفاده می‌کند سبب می‌شود که کارگردان‌ها برای نقش‌های متفاوت خود روی او حساب کنند و پیشنهادهایی باز هم متفاوت‌تر از گذشته دریافت کند. سبکی که او بازی می‌کند تفاوت چشمگیری با سبک بازیگری مانند تام هنکس دارد همان‌طور که استایل آن‌ها زمین تا آسمان با هم فرق می‌کند.

تحلیل روانشناسی استایل جانی دپ

حتماً دزدان دریایی کارائیب را دیده‌اید. در این فیلم نقشی که بازی کرد چنان بر شخصیتش اثر گذاشت که تا مدت‌ها او را تنها در همان سبک و با همان استایل می‌دیدیم. اگر هم استایلی متفاوت با آنچه در فیلم پوشیده بود استفاده کند باز هم با مدل‌های معمول جامعه تفاوت زیادی دارد. از اصلی‌ترین دلایل تفاوت او در استایل را می‌توان همان تفاوت در نقش‌ها دانست. در واقع او می‌خواهد متفاوت باشد تا بازی متفاوتی به او بدهند. روانشناسی استایل جانی دپ او را خاص مانند نقش‌هایش معرفی می‌کند. مسائل دیگر در رتبه‌بندی‌های بعدی قرار دارند.

استایل متفاوت جانی دپ

روانشناسی استایل کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو Cristiano Ronaldo یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین افراد چه در زمینه‌ی فوتبال و چه در زمینه‌ی مد و فشن است. مدت‌هاست که رونالدو با استایل خاص خود به یکی از فشن آیکون‌ها یا نمادهای مد تبدیل شده است. از آن‌جایی که جوانان زیادی در دنیا او را دنبال می‌کنند و طرفدارش هستند استایلش هم به صورت محسوسی مورد توجه قرار گرفته است.

استایل خاص کریستین رونالدو

رونالدو از آن دسته از فوتبالیست‌هایی است که به ظاهرش اهمیت زیادی می‌دهد و چند سالی است که خط تولید پوشاک خود را به راه انداخته است. او از پوشیدن مدل‌های جدید ترسی به دل راه نمی‌دهد و هر گاه که برای گرفتن جایزه در مجامع فوتبال حاضر می‌شود استایل خاص و دیدنی به نمایش می‌گذارد.

رونالدو زمانی که از استایل رسمی استفاده می‌کند تنها رنگ‌های سرمه‌ای و مشکی را مدنظر قرار نمی‌دهد بلکه از رنگ‌های متنوعی در لباس‌های خود بهره می‌برد. او را در کت شلوارهایی به رنگ‌های زرشکی، آبی، خاکستری و… دیده‌ایم. رونالدو در انتخاب استایل خاص خود وقتی کت شلوارش را رنگ رسمی‌تر انتخاب می‌کند از کراوات یا پاپیونی با رنگ و طرح متفاوت بهره می‌برد.

استایل کریستیانو رونالدو

تحلیل استایل رونالدو

رونالدو علاقه‌ی زیادی به جین دارد. خودش می‌گوید بخش اعظم کمد او را لباس‌ها و شلوارهای جین تشکیل داده است. تا به حال در مجامع بین‌المللی او را در استایل‌های گوناگونی دیده‌ایم از جمله؛ انواع کلاه، انواع تی‌شرت و شلوار جین، انواع شال و اکسسوری. او به سبک‌ها و استایل‌ متفاوت علاقه دارد.

می‌توان به جرأت گفت بعد از فوتبال، فشن از علایق اصلی او به حساب می‌آید. یکی از دلایلی که او خط لباس خود را به راه انداخت علاقه‌ی وافرش به لباس جین بود. چون از این مدل لباس زیاد استفاده می‌کرد نیاز داشت الگویی راحت و قابل استفاده در همه حال را داشته باشد. پس تصمیم گرفت بنابر چهارچوب خودش لباس تولید کند.

استایل رونالدو

انعکاس خط فکری رونالدو بر روی خط تولید لباس

یکی دیگر از دلایلی که او خط تولید لباسش را راه انداخت را چنین می‌گوید: جوانان زیادی دنباله‌رو من هستند و من از این‌که می‌دانم آن‌ها از سبک من پیروی می‌کنند خوشحالم. به همین دلیل هم خط لباس خودم را تولید کردم تا جوانان بتوانند به همان صورتی که من لباس می‌پوشم استایل خود را درست کنند.

کریستین رونالدو در مورد انتخاب استایل خاص خود می‌گوید: من در مورد بازی خودم زیاد فکر می‌کنم و سعی می‌کنم از روش‌های متفاوتی به موفقیت برسم. هر بار راه جدیدی را امتحان می‌کنم و در زمین به سبک جدیدی ظاهر می‌شوم. در لباس پوشیدن و انتخاب استایل متفاوت هم همین کار را انجام می‌دهم. فکر می‌کنم روش بازی کردنم بر روی استایلم اثر گذاشته و آن را متفاوت کرده است.

یکی از دلایلی که از او در تبلیغات زیاد استفاده می‌شود همین استایل متفاوت و خاصش است. او اخیراً خط تولید عطر خود را هم راه‌اندازی کرده است. خط تولید لباس او CR7 است همچنین از برندهای مورد علاقه‌اش می‌توان از گوچی، ورساچه، هرمس و دلچه اند گابانا نام برد.

About markey

مارکی کارگزار خرید لباس از ترکیه که متشکل از تیم مجرب در ایران و ترکیه با سابقه فعالیت موفق بیش از ۳ سال می‌باشد. مارکی در زمینه ارائه خدمات خرید و ثبت سفارش آنلاین از سایت های کشور ترکیه هم اکنون با ایجاد محیط و بستری امن و پیشرفته در دسترس شما عزیزان است. شما در سایت مارکی از بدو ورود قادر خواهید بود تا محصول مورد نظر خود را سفارش داده و ثبت نام نمایید و سپس با محیط پنل کاربری مدرن و کاربردی که در اختیار شما گذاشته می شود، تمامی مراحل ثبت سفارش، پیگیری وضعیت ها، پرداخت ها و تمامی پرسش و پاسخ های مرتبط با سفارشات از طریق این پنل به سادگی قابل انجام و مشاهده میباشد.