لیست برندها

New Balance

New Balance
kappa
هومل ترکیه
New Balance
Reebok
اسیکس ترکیه
دکمه سفارش

برای سفارش از ترکیه روی لینک بالا کلیک کرده و در صفحه اصلی از طریق دکمه افزودن محصول اقدام به سفارش‌گذاری کنید.

New Balance

نیوبالانس

انواع محصولات: پوشاک و لوازم ورزشی شامل کتانی، ست ورزشی، شلوار، تیشرت، لِگ، گرمکن، ژاکت و …

اصالت: کشور امریکا

داستان برند

در سال 1906 میلادی، ویلیام جی رایلی ، یک مهاجر انگلیسی ، شرکت پشتیبانی نیو بالانس را در منطقه بوستون تاسیس کرد. وسایل پشتیبانی و سایر لوازم جانبی طراحی شده برای بهبود تناسب کفش این شرکت می باشد. اولین محصول او ، یک تکیه گاه قوس انعطاف پذیر ، با سه نقطه پشتیبانی طراحی شد تا تعادل و راحتی بیشتری در کفش فراهم شود. اعتقاد بر این است که رایلی با مشاهده مرغهای موجود در حیاط خود با نام “New Balance”  که به معنای تعادل جدید است، ظاهر شد و روش نگه داشتن طاق های خود را با نگه داشتن یک پای مرغ روی میز دفتر خود نشان داد. وی به مشتریان توضیح داد كه پای مرغ منجر به تعادل كامل می شود. در سال 1927 ، رایلی آرتور هال را به عنوان فروشنده استخدام کرد و در سال 1934 میلادی هال شریک تجاری شد. در سال 1938 ، این شرکت اولین نمایشگاه اجرای خود را انجام داد. در سال 1956 ، هال این تجارت را به دخترش ایلانور و همسرش پاول کید فروخت.

پاول کید و ایلاور به فروش عمده تکیه گاه های قوس دار تا سال 1960 میلادی ادامه دادند، آنها کفش  “Trackster” را طراحی و تولید کردند ، اولین کفش در حال اجرا در جهان است که با یک کف موج دار ساخته شده است. همچنین این اولین کفش در حال اجرا بود که در عرض های مختلف عرضه شد. Trackster که به معنای ردیاب است، از طریق برنامه های YMCA که در آن کفش غیررسمی شد ، باعث افزایش چشمگیر فروش این محصول شد. تیم های پیگیری کالج مانند موسسه فناوری ماساچوست (MIT) ، دانشگاه تافتز و دانشگاه بوستون، New Balance Trackster را برای تیم های کراس کشور خود اتخاذ کردند که زود توسط سایر کالج ها و دبیرستان های خصوصی ایالات متحده دنبال شد.

بازاریابی اکثراً در نمایشگاه های ورزشی محلی به صورت دهان به دهان یا محلی بود. فروش تا سال 1972 میلادی کاهش یافت. وقتی رئیس فعلی جیم دیویس در روز ماراتن بوستون در آن سال این شرکت را خریداری کرد. در آن زمان ، این شرکت شامل شش نفر بود که روزانه 30 جفت کفش تهیه می کردند و محصولات خود را بیشتر از طریق سفارش پستی با چند خرده فروش آمریکایی می فروختند. منطقه بوستون به مرکزی برای رونق در حال اجرا تبدیل شد که در دهه 1970 میلادی در ایالات متحده رخ داد و خط تولید گسترش یافت و فروش به سرعت رشد یافت.

در سال 2001 ، New Balance شرکت کفش ورزشی PF Flyers را خریداری کرد و این برند را در سال 2003 میلادی مجدداً راه اندازی کرد.
در سال 2013 ، این برند یک مارک کفش اسکیت با نام “New Balance Numeric” راه اندازی کرد. همچنین در سال 2013 میلادی ، این شرکت اولین کفش های خود را با کوسن هایی اعلام کرد که آن را فوم تازه می نامند.

در فوریه 2015 میلادی، این شرکت ورود خود را به بازار جهانی فوتبال اعلام کرد. New Balance در سال 2012 میلادی فعالیت های فوتبال خود را از طریق شرکت های تابعه Warrior Sports آغاز کرده بود ، که با یک قرارداد حامی 40 میلیون دلاری در سال با لیورپول تخصیص یافته بود، اما این حرکت را دوباره انجام داد تا براساس دستیابی جهانی به برند والدین انجام شود. در ماه دسامبر، این شرکت با شرکت New York Road Runners، برگزارکنندگان ماراتن نیویورک، اسپانسر ده ساله امضا کرد.

در سال 2016 میلادی، این برند با مشارکت واردات اقیانوس آرام مخالفت کرد، زیرا تعرفه های کفش وارداتی رقیب خود از ویتنام قیمت نیو بالانسرا پایین می آورد و روی کفشهای New Balance که در آمریکا ساخته شده بود، تأثیر منفی گذاشت. این شرکت همچنین اعلام کرد که دولت اوباما در ازای پشتیبانی از TPP ، برای خرید کفش هایش برای ارتش دوباره به توافق رسیده است.

در فوریه سال 2018 میلادی، این شرکت با تیم بیس بال نیویورک مت یک قرارداد حمایت مالی امضا کرد. در ماه نوامبر ، New Balance، كاوی لئونارد، ستاره NBA را به یك قرارداد اختصاصی کفش بسكتبال امضا كرد. در ماه دسامبر، مدیر ارشد بازرگانی جو پرستون جانشین راب دمرتینی به عنوان رئیس جدید توازن شد. در فوریه سال 2019، این شرکت اولین کفش ورزشی امضا شده کاوی لئونارد را با نام OMN1S منتشر کرد.

New Balance

در فوریه سال 2020 میلادی، این شرکت قرارداد حمایت مالی چند ساله با NBA را اعلام کرد و خط جدید کفش ورزشی امضاء کاوی لئونارد را با نام “KAWHI” راه اندازی کرد. همچنین در ماه فوریه ، این شرکت پس از تصویب دستورالعمل های جدید در حال اجرا که به صفحه های مسابقه اجازه می دهد، یک کفش با مارک FuelCell را راه اندازی کرد. در مارس 2020 میلادی، این شرکت اعلام کرد که در حال تبدیل برخی از امکانات تولیدی خود در نیو انگلستان است تا در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 ماسک صورت تولید کند. این شرکت با همکاری شرکت پوشاک Aimé Leon Leon ، کاوی لئونارد، ستاره NBA و طراح مد انگلیسی ، پل اسمیت ، محصولات خود را راه اندازی کرده است.

New Balance در ایالات متحده و همچنین در انگلستان برای بازار اروپا حضور دارد و در آنجا برخی از محبوب ترین مدل های خود مانند مدل 990 را برخلاف رقبای خود تولید می کند، که اغلب آنها بطور انحصاری در خارج از آمریکا تولید می کنند. در نتیجه، کفش های این برند نسبت به بسیاری از تولید کنندگان دیگر گران تر هستند. برای جبران این اختلاف قیمت، این برند ادعا می کند محصولات خود را با ویژگی های فنی، مانند درج ژل مخلوط، پیشخوان پاشنه پا و انتخاب بیشتر اندازه ها، به خصوص برای عرض های بسیار باریک یا بسیار گسترده، متمایز می کند. بین سالهای 1992 و 2019 میلادی، این شرکت تقریباً 69 میلیارد دلار سود کسب کرده است. در سال 2017 ، تأسیسات New Balance در فلیمبی ، انگلیس  28000 جفت کفش در هفته تولید می کرد.

New Balance انواع تیم های ورزشی، لیگ ها و افراد مختلف را حمایت می کند. حامیان مالی شامل نیویورک رانرز، که ماراتن شهر نیویورک را برگزار می کند، اتحادیه ملی بسکتبال، تیم های بیس بال لیگ برتر نیویورک متس و بوستون رد سوکس، تیم های المپیک ایرلند و شیلی در المپیک ریو 2016، تیم های ملی فوتبال و باشگاههای جهان، تیم های دو و میدانی ایالات متحده و اروپا، بسکتبال، کریکت، دوچرخه سواری، راگبی، لاکروس، موتورسواری، لیگ راگبی، تنیس و اسکیت بازی.

امروزه New Balance چهارمین مارک جهانی کفش های ورزشی است که تنها در کفش های غربی تخصص دارد و تنها کسی است که در غرب کفش تولید می کند. این برند، چهارمین سازنده آمریکایی ، هنوز هم در ایالات متحده تولید می کند. این شرکت دارای پنج کارخانه در نیو انگلستان است و از این تعداد 4500 در سراسر جهان 2600 نفر را در آنجا استخدام می کند و همچنین پنج سایت دیگر در انگلیس ، چین ، اندونزی و ویتنام دارد. کفش های New Balance نیز در چین در دونگوان در کارخانه یوچنگ ساخته می شوند.در نوامبر 2011 میلادی، کارگران چینی در اعتراض به اخراج های ناعادلانه ، بدرفتاری و یک پروژه دریایی که بدون مشورت با کارگران انجام شد اعتصاب کردند. سرکوب پلیس چندین زخمی برجای گذاشت.

New Balance تصمیم دارد مبلغی را برای پوشیدن محصولات برند خود به ورزشکاران پرداخت نکند و بیشتر کفش های خود را در عرض های مختلف و در اندازه های مختلف تولید می کند. از سال 2013 ، این برند با تصمیم گیری برای حمایت از میلوس راونیک ، ستاره تنیس جوان کانادایی، در حال تحول استراتژی بازاریابی خود است. از سال 2016/2017 میلادی، این مارک تأمین کننده تجهیزات باشگاههای فوتبال سلتیک گلاسکو (اسکاتلند) ، لیورپول (انگلیس) ، لیل OSC (فرانسه) ، FC پورتو (پرتغال) ، اتلتیک بیلبائو است. (اسپانیا) و انتخاب های ملی از کاستاریکا و پاناما.

وبسایت نیو بالانس | خرید از وبسایت نیو بالانس | خرید از new balance | خرید لباس از نیو بالانس | خرید از سایت نیو بالانس | خرید از نیو بالانس | سایت نیو بالانس | خرید کتانی از نیو بالانس| خرید ارزان از نیو بالانس | ریباک ارزان از ترکیه | خرید ارزان و سریع از ترکیه | سایت فروشگاهی ترکیه |سایت فروشگاهی نیو بالانس| سایت فروشگاهی new balance | خرید کتونی پسرانه نیو بالانس| خرید کتونی دخترانه نیو بالانس| خرید لباس ورزشی از نیو بالانس | نیو بالانس ترکیه | new balance ترکیه | آشنایی با نیو بالانس | معرفی نیو بالانس | نیو بالانس برند | برند نیو بالانس | برند new balance | کتونی نیو بالانس | تیشرت نیو بالانس | گرمکن نیو بالانس | کفش نیو بالانس

About markey

مارکی کارگزار خرید لباس از ترکیه که متشکل از تیم مجرب در ایران و ترکیه با سابقه فعالیت موفق بیش از ۳ سال می‌باشد. مارکی در زمینه ارائه خدمات خرید و ثبت سفارش آنلاین از سایت های کشور ترکیه هم اکنون با ایجاد محیط و بستری امن و پیشرفته در دسترس شما عزیزان است. شما در سایت مارکی از بدو ورود قادر خواهید بود تا محصول مورد نظر خود را سفارش داده و ثبت نام نمایید و سپس با محیط پنل کاربری مدرن و کاربردی که در اختیار شما گذاشته می شود، تمامی مراحل ثبت سفارش، پیگیری وضعیت ها، پرداخت ها و تمامی پرسش و پاسخ های مرتبط با سفارشات از طریق این پنل به سادگی قابل انجام و مشاهده میباشد.