لیست برندها

Converse

Converse
بوفالو ترکیه
ALDO
Converse
Nine West
Tergan
Converse

کانورس

انواع محصولات: کتانی و کفش، انواع تاپ و تیشرت و ست گرمکن و اکسسوری

اصالت: کشور امریکا

داستان برند

کانورس Converse در سال ۱۹۰۸ توسط آقای Marquis Mills Converse در مالدن ماساچوست تاسیس شد. شرکت کانورس لاستیک سال های ابتدایی خود را صرف انجام کاری کرد که بیشتر صنعت در آن زمان انجام می داد: “واقعاً هر چیزی را که می توانستید از پلاستیک درست کنید، این برند نیز  سعی کرده از آن برای شما چیزی درست کند، ” آقای سام اسمالدیج  می گوید، بایگانی داخلی این مارک شامل زمینه های اولیه تخصصی شامل گالوش ، چکمه های شکار از جنس چرم، کفش هایی با استفاده از لاستیک اتومبیل، کفش تنیس و سپس در نهایت کفش بسکتبال بود که در ابتدا برای حفظ کارکنان فصلی Converse در خط مونتاژ در تمام طول سال معرفی شد. آقای اسمالدیج می گوید: “آن ها فقط در پاییز، زمستان و بهار محصولات با جنس لاستیکی تولید می كردند و [آقای كنورس] می خواست این افراد را در ماه های تابستان حفظ كند.” “و سپس آن کفش های با نام تنیس به سرعت در حدود سال ۱۹۱۶ به یک سری محصولات کاملاً طراحی شده برای بسکتبال تبدیل شدند.” گرچه زمان آن کاملاً مناسب نبود. منطقی بود که یک شرکت مستقر در ماساچوست توجه خود را به یک ورزش جدید معطوف کند که این ایالت را به شدت دارای دیدگاه های جدیدی می کند. کفش بسکتبال که در سال ۱۸۹۱ در اسپرینگفیلد ساخته شد و کمتر از ۱۰۰ مایل از مقر اصلی Converse فاصله داشت، در سواحل شرقی بسیار محبوب شد. برخلاف فوتبال بیس بال یا فوتبال آمریکایی، که هر دو به زمین های بزرگ بازی در فضای باز احتیاج داشتند، می توان بسکتبال را در فضای بسیار محدود تری بازی کرد، به این معنی که سرگرمی در زمین های بازی محله های شهری و دانشگاهی انجام می شود، که تعداد زیادی از آن ها در زادگاه Converseوجود دارد.

“بسیاری از کالج ها و مدارس خصوصی در این منطقه وجود دارد. این منطقه قطعاً یکی از پرجمعیت ترین مناطق کشور بود، بنابراین شما جوانان زیادی داشتید که به دنبال ورزش های جدید تر برای بازی هستند. ” اگر چه All Star مطمئنا اولین کفش کتانی بسکتبال یا حتی اولین طرح Converse به بازار نبود، اما از ویژگی های خاصی برخوردار است که به آن نسبت به رقبا برتری می بخشد. این کفش ها شامل وصله ای با ویژگی خاص پاشنه بود، که در قسمت داخلی قرار گرفت (و نه بیشتر از قسمت بیرونی آن)، طبق گفته خانم سملهاک ظاهراً این ویژگی برای محافظت از استخوان مچ پا بازیکنان طراحی شده است.

آقای اسمالیدج توضیح می دهد، الگوی آج الماس، که امروزه نیز وجود دارد، واقعاً بستر طراحی بود. او می گوید: “این شکل به مردم امکان می دهد حتی اگر  از چند جهت به پا فشار بیاورند سریع متوقف شوند.”

 در سال های اولیه بسکتبال، مارک ها تیم های خود را تأسیس می کردند و آن ها را برای تبلیغ محصولات شان به سراسر کشور می فرستادند. “بسیاری از شرکت های تولید کفش از جنس لاستیک در آن زمان از این [باشگاه ها] برخوردار بودند. در واقع، آن ها از باشگاه ها به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده می کردند. ” تیم خود Converse  که به عنوان همه ستاره ها نیز نامیده می شود توسط آقای چارلز “چاک” تیلور هدایت می شد، که در سال ۱۹۲۲ به عنوان مربی و فروشنده استخدام شد. آقای اسمالدیج می گوید: “آن چه چاك تیلور و كنورس را از هم متمایز می كرد این بود كه آن ها حاضر می شدند و نه تنها بازی می كردند، بلكه برای مربیان و بازیکنان نیز به عنوان الگو کار می كردند.” “بعد از تمام این صحبت ها، آن ها مربیان را به فروشگاه های لوازم ورزشی منتقل می کنند و از همه مربیان می خواهند کفش All Star را سفارش دهند.

سپس، سال به سال، مربیان به یاد می آورند، چه کسی به من یاد داد که چگونه بسکتبال بازی کنم؟ چاک تیلور و در چه شرکتی کار کرد؟ گفت و گو درباره این که چه کفشی می فروخت؟  تضاد فاحشی بین آقای تیلور و بازیکنان ستاره دوره بعد وجود دارد، مانند آقایان مایکل جوردن و والت “کلاید” فریزیر، که امروزه هنوز از نام آن ها برای فروش کفش های کتانی استفاده می شود. مشهوریت مربی Converse ناشی از مهارت در زمین بازی نیست. هیچ مدرک واقعی وجود ندارد که نشان دهد او حتی به صورت حرفه ای در این ورزش بازی کرده است اما از طریق ارتباط با All Stars بسیار با تجربه شده بود.

همان طور که فقط برای یک لباس استفاده از این شهرت مناسب است، درجه خاصی از علاقه به اطراف همه ستاره را فرا گرفته است. طرح  آقای تیلور ممکن است روی هر کفش مهر شده باشد، اما بر خلاف آن چه در اینچ ستون اختصاص داده شده و می توانید درباره این موضوع بخوانید، مربی مستقیماً در طراحی کفش نقش نداشته و آن را اصلاح نکرده است. خانم سملهاک می گوید: “در واقع هیچ دلیلی بر آن وجود ندارد.” سوابق Converse از این امر پشتیبانی می کند. آقای اسمالدیج می گوید: “متأسفانه، ما هیچ چیزی در بایگانی خود نداریم که نشان دهد او اصلاحاتی انجام داده است.” وی اظهار داشت: “شاید او از مربیان و بازیکنان بازخورد گرفته باشد که پس از آن نیز مورد انتقاد قرار می گرفت، اما این ایده که او در یک کارگاه مشغول به کار بوده و ایجاد پیشرفت کرده است، در واقعیت درست نیست.

او بیش از هر چیز مربی و فروشنده بود. این بدان معنا نیست که اصلاحات طراحی در طول مسیر انجام نشده است. “با نگاهی به دهه و نیم اول زندگی برند، آن ها دائما در حال به روز شدن هستند، با روش های کمی با آن طراحی ها پیشرفت می کنند و بهبود می یابند. یک ارتقا در طرحی خاص، اضافه شدن به اصطلاح “دکمه محوری” به این دلیل بود که این ورزش در حال تکامل بود. “آن ها دریافتند که با گذشت زمان و بازیکنان در جلوی پای خود، چرخش بازی بسکتبال در واقع سریع است، بنابراین آن ها نیاز به اضافه کردن لاستیک اضافی برای جلوگیری از فرسودگی کفش دارند.” این بازخورد بازیکنان و مربیان بود که باعث شد پخش تکرار پایین All Star در سال ۱۹۵۷ آغاز شود. با این حال، در پایان آن دهه، آینده های ورزشی All Star باعث نگرانی شد. ظهور فناوری پیشرفته لباس ورزشی و افزایش تقاضا برای کفش های بسکتبال چرمی باعث شد کفش بوم فروتن Converse با نمایندگی کمتری در زمین بازی رو به رو شود.

برند کانورس محصولات خاص و زیبایی دارد که شما می توانید هرگونه سفارش خود را از سایت کانورس Converse ترکیه انتخاب و در مارکی ثبت نمایید.

About markey

مارکی کارگزار خرید لباس از ترکیه که متشکل از تیم مجرب در ایران و ترکیه با سابقه فعالیت موفق بیش از ۳ سال می‌باشد. مارکی در زمینه ارائه خدمات خرید و ثبت سفارش آنلاین از سایت های کشور ترکیه هم اکنون با ایجاد محیط و بستری امن و پیشرفته در دسترس شما عزیزان است. شما در سایت مارکی از بدو ورود قادر خواهید بود تا محصول مورد نظر خود را سفارش داده و ثبت نام نمایید و سپس با محیط پنل کاربری مدرن و کاربردی که در اختیار شما گذاشته می شود، تمامی مراحل ثبت سفارش، پیگیری وضعیت ها، پرداخت ها و تمامی پرسش و پاسخ های مرتبط با سفارشات از طریق این پنل به سادگی قابل انجام و مشاهده میباشد.