مارکی جهت رفاه مشتریان خود روش‌های متعددی را برای پرداخت هزینه و نهایی کردن خرید برای آنان فراهم آورده است، کاربران با هریک از روش‌های که تمایل داشته باشند می‌توانند هزینه خرید خود را پرداخت کرده و پس از پرداخت موفق و ثبت در سامانه، سفارش تکمیل و مراحل آماده سازی و ارسال به مشتری انجام می گیرد.

روش دوم: پرداخت کارت به کارت یا شبا

کاربران وبسایت فروشگاه اینترنتی مارکی در صورتی که نتوانند سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند، می توانند با انجام کارت به کارت یا پرداخت شبا، هزینه آن سفارش را به اطلاعات حساب بانکی زیر که تنها جهت خدمات مارکی افتتاح شده است واریز کرده و سپس با استفاده از ارسال تیکت یا واتسپ، اطلاعات فیش پرداختی را برای کارشناسان پشتیبانی مارکی ارسال کنند.

پس از تایید پرداخت توسط کارشناس ، کالای خریداری شده در نوبت تحویل قرار خواهد گرفت.

BaAcMa

روش اول: پرداخت آنلاین

کاربران وبسایت فروشگاه اینترنتی مارکی می‌توانند در هنگام نهایی کردن خرید، برای پرداخت هزینه سفارش خود بصورت اتوماتیک از پرداخت آنلاین بانکی استفاده کنند.

در حال حاضر درگاه‌ پرداخت الکترونیکی بر روی سایت قرار داده شده و تمامی دارندگان کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب از تمام بانک‌ها می‌توانند با استفاده از این درگاه‌ها سفارش خود را نهایی کنند.

لازم به توضیح است که در صورت تراکنش موفق کاربر به‌طور خودکار به سایت مارکی بازگشته و سفارش او پس از مدت کوتاهی از حالت (در انتظار پرداخت) به حالت (پرداخت شده) در سامانه تغییر می کند.

در صورت بروز هرگونه مشکل در پرداخت اینترنتی وجه پرداختی به‌طور خودکار توسط بانک ظرف مدت 72 ساعت به حساب مبدا ارجاع داده خواهد شد. در غیر این‌صورت می‌توانید با در اختیار داشتن اطلاعات پرداخت ناموفق مراتب را از پشتیبانی بانک مذکور پیگیری کنید.

نکات قابل توجه

– مشتریان محترم مارکی پس از پرداخت از طریق کارت به کارت یا پرداخت از طریق حساب بانکی (شبا) جهت پیگیری و ثبت مبلغ پرداختی حتما اطلاعات فیش پرداختی واریز شده را به شماره 09371728920 برای کارشناسان پشتیبانی مارکی با استفاده از تیکت پشتیبانی در پنل کاربری یا اپلیکیشن واتس آپ ارسال نمائید تا کالای خریداری شده تکمیل و برای ارسال آماده گردد.

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.